Виборчий список кандидатів у депутати Херсонської обласної ради від Єдиного Центру

Виборчий список кандидатів у депутати Херсонської обласної ради від Єдиного Центру

Виборчий список кандидатів у депутати Херсонської обласної ради від Херсонської обласної організації Партії Єдиний Центр, висунутих на конференції цієї політичної партії, що відбулася 02 жовтня 2010 року

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Зробити свій вибір!
2009-03-16 14:12:00

Зробити свій вибір!

Мешканці сіл Червоний Маяк, Ударник та Крупиця в неділю мають зробити свій вибір та обрати сільського голову. На посаду претендують семеро чоловік. З них - Олександр Вороний, приватний підприємець та член партії Єдиний Центр.

       Олександр Олександрович Вороний, ще не чекаючи виборів, робив усе можливе, щоб допомогти селянам пережити скруту. А плече йому підставила районна організація партії Єдиний Центр.

          Так, за сприяння цієї партійної організації деякі проблеми було вирішено ще задовго до передвиборчої кампанії. Скажімо, в село Ударник завезено дрова для дитячого садка, електроплитами забезпечені дитсадок і школа, в дитсадок завезено комплекти постільної білизни, в село проведено телефонну лінію (нарешті!!!), сюди тепер ходить автобус. Нині вирішується питання доставки дітей з Ударника в ЧервоноМаяцькі школу та ліцей.

          У селі Крупиця в малозабезпечені сім’ї завезено продуктові набори, завозяться дрова по пільгових цінах, наразі знімається проблема рейсового автобусу, для зручності селян буде облаштовано автобусну зупинку.

         У Червоному Маяку придбано холодильник в дитсадок, проведено ремонти електроплит, розроблено проекти водозабезпечення та освітлення села, малозабезпечені верстви населення отримують продуктові набори.

        - І це – тільки початок, - запевняє В. С. Пелих, голова районної організації ЄЦ, - У наших планах багато й інших добрих справ в інтересах сельчан. Червономаячани гідні кращого життя, яке ми й прагнемо їм забезпечити.

       Та, як мовиться, не хлібом єдиним живе людина. У цьому переконує сход громадян, що відбувся на майдані центральної садиби 7-го березня. Такого велелюддя не було і за радянських часів. А скликала людей музика і пісні у виконанні Бериславського районного та Веселівського будинків культури.

      Приїзд артистів також забезпечила районна організація Єдиного Центру, за ініціативою її голови Віктора Станіславовича Пелиха. Окрім того, одно селяни мали можливість поласувати солодощами, якими переддень свята частували організатори цього заходу.


 

Бериславська районна газета «Маяк»

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"