Виборчий список кандидатів у депутати Херсонської обласної ради від Єдиного Центру

Виборчий список кандидатів у депутати Херсонської обласної ради від Єдиного Центру

Виборчий список кандидатів у депутати Херсонської обласної ради від Херсонської обласної організації Партії Єдиний Центр, висунутих на конференції цієї політичної партії, що відбулася 02 жовтня 2010 року

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

На Херсонщині станом на 14.00 за трьох сільських голів  вже проголосували більше половини виборців
2009-03-15 18:19:00

На Херсонщині станом на 14.00 за трьох сільських голів вже проголосували більше половини виборців

В трьох сільських радах Херсонської області, де сьогодні відбуваються позачергові вибори сільських голів, вже проголосували більше 50,5% від загальної кількості виборців.

       Як повідомили кореспонденту УНІАН в  обласному Секретаріаті Єдиного Центру, який відслідковує ситуацію і має намір вести паралельний підрахунок голосів вже проголосувало 1 тис. 756 місцевих мешканців з 3 тис. 679 виборців.

      Зокрема в Бериславському районі обирають сільського голову села Червоний Маяк, в Каланчацькому районі – с. Хорли і в Чаплинському районі – с. Преображенка. В Червоному Маяці, до якого ще відносяться два менші села – Крупиця і Ударник вже проголосували 822 виборці (44%), в Хорлах вже проголосували 314 виборців (59%), а в Преображенці – 620 виборців (48,5%).

     За даними Серетаріату ЄЦ всі виборчі дільниці вчасно  розпочали роботу. Зафіксовано 100-відсоткову явку членів дільничних комісій.

    На даний час порушень на дільницях не зафіксовано. Однак голова Чаплинської  районної організації ЄЦ Андрій НЕМЧЕНКО заявляє, що у неділю з'ясувалося, що представникам турецької меншини села Преображенка (близько 200 осіб) не було роздано запрошення на вибори. Після скарги в місцеву ТВК запрошення для вказаної меншини було роздано додатково.
 

 

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"