Виборчий список кандидатів у депутати Херсонської обласної ради від Єдиного Центру

Виборчий список кандидатів у депутати Херсонської обласної ради від Єдиного Центру

Виборчий список кандидатів у депутати Херсонської обласної ради від Херсонської обласної організації Партії Єдиний Центр, висунутих на конференції цієї політичної партії, що відбулася 02 жовтня 2010 року

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Сіленков заявляє, що він є жертвою політичного замовлення
2009-06-18 17:20:00

Сіленков заявляє, що він є жертвою політичного замовлення

Херсон. 18 червня. УНІАН. Голова Херсонської облдержадміністрації Борис СІЛЕНКОВ вважає, що є політичне замовлення від певних політичних сил правоохоронним та контролюючим органам щодо його усунення з посади.

Як повідомив В.СІЛЕНКОВ кореспонденту УНІАН намагання фракції БЮТ в обласній раді провести голосування стосовно недовіри голові ОДА, голосування у Верховній Раді інспіровані фракцією КПУ про звернення до Президента України відносно зняття СІЛЕНКОВА з посади, підготовка обласним КРУ актів про порушення в бюджетних установах області на суми, які перевищують загальний фонд бюджетних витрат в області та намагання правоохоронних органів в черговий раз перевірити кримінальні справи, які були відкрити на СІЛЕНКОВА у 2004 році під час президентської передвиборчої кампанії – все є ланками одного ланцюга.
«Є певні політичні лідери, яким СІЛЕНКОВ давно заважає бо завжди був і є в команді Президента, є їх представники в області, яким губернатор не допомагає реалізовувати певні приватні інтереси. Ці люди мають серйозний вплив у державі, зокрема, на правоохоронні органи. А враховуючі, що президентська виборча кампанія фактично розпочалась, то їх активність в напрямку зняття СІЛЕНКОВА зрозуміла» - вважає Б. СІЛЕНКОВ.
СІЛЕНКОВ також зауважив, що і за часів прем’єрства Ю. ТИМОШЕНКО, і за часів прем’єрства В.ЯНУКОВИЧА його не одноразово питалися відправити у відставку і для цього постійно шукали компромат. Зокрема, двічі по ньому працювали слідчі Генеральної прокуратури, але так нічого й не знайшли.
«Виходячи з логіки подій я очікую, що вже найближчім часом в області знов будуть працювати якісь слідчі і шукати на мене кримінал. Саме цим я й можу пояснити таку надзвичайну активність обласного КРУ, яку управління демонструє останнім часом. Бо старі справи вже давно вивчені і навіть пройшли через суди – там немає криміналу. Треба знайти щось нове» - підсумував Б. СІЛЕНКОВ.

Як повідомлялося раніше 12 червня Верховна Рада України направила повторний запит Президенту України Віктору ЮЩЕНКУ відносно звільнення з посади голови Херсонської обласної державної адміністрації Бориса СІЛЕНКОВА.
За напрям відповідного запиту проголосували 297 народних депутатів з 423 зареєстрованих в сесійному залі. Автором запиту виступив той же нардеп від КПУ Ігор КАЛЕТНИК.
Також Б.СІЛЕНКОВ коментуючи акти КРУ по перевіркам в області звинуватив управління в тому, що результати перевірок мають замовний характер, зокрема під час перевірок КРУ в області протягом 2008 і п'яти місяців 2009 років було встановлено, загалом, фінансових порушень на суму понад 2,6 млрд. гривень. При тому, що загальний бюджет усіх рад в області становить 2,1 млрд гривень.
Б. СІЛЕНКОВ є членом Політичної ради партії «Єдиний Центр»
 

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"