Виборчий список кандидатів у депутати Херсонської обласної ради від Єдиного Центру

Виборчий список кандидатів у депутати Херсонської обласної ради від Єдиного Центру

Виборчий список кандидатів у депутати Херсонської обласної ради від Херсонської обласної організації Партії Єдиний Центр, висунутих на конференції цієї політичної партії, що відбулася 02 жовтня 2010 року

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

2009-05-14 14:05:00

УНІАН: Херсонський «Єдиний центр» закликає підтримати «Асканію-Нову» у конкурсі «Сім нових природних чудес світу»

Партія Єдиний Центр закликає всіх мешканців Херсонської області взяти участь у голосуванні на конкурсі «Сім нових природних чудес світу» й таким чином підтримати на міжнародному конкурсі не тільки Україну, але й саме Херсонщину. Про це повідомив офіційний веб-сайт Херсонської обласної організації Єдиного Центру.

Конкурс «Сім нових природних чудес світу», організований фундацією «New7wonders», розпочався у 2008 році і триватиме до 2011 року. Із 77 учасників, які наберуть найбільше голосів, експертне журі обере 21 фіналіста конкурсу. Всього у другому турі всесвітнього конкурсу бере участь 261 номінант з усіх континентів. Україну в ньому представляє «Асканія-Нова»  - як єдиний національний номінант, що набрав найбільше голосів. Від 7 січня 2009 року триває другий етап голосування. «Асканія-Нова» має 54 конкуренти на шляху до півфіналу. Але хіба Херсонщина не достойна ввійти в перелік природних чудес світу? Наша «Асканія-Нова» вже знаходиться на 37 місці. Та лише 11 номінантів з кожної групи, які здобудуть найбільше голосів, виходять до наступного етапу.

Цілинний степ «Асканія-Нова» – єдина в Європі ділянка типчаково-ковилового степу, якого ніколи не торкався плуг, - має велику наукову, культурно-пізнавальну та практичну цінність. Партія Єдиний Центр закликає всіх небайдужих підтримати унікальний біосферний заповідник «Асканія-Нова», який і справді є природним чудом світу.

Підтримати «Асканію-нову» нескладно. Голосування відбувається на офіційному сайті конкурсу: http://www.new7wonders.com/. Але, на жаль, цей сайт – англомовний, тому, якщо ви маєте певні проблеми з англійською мовою, радимо вам завітати на українську сторінку, присвячену конкурсу: http://www.7chudes.in.ua/. Тут ви знайдете не тільки потрібну вам інформацію, але й детальну зрозумілу покрокову інструкцію, як підтримати Україну на міжнародному рівні. 
 

Інформаційне агентство УНІАН

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"