Виборчий список кандидатів у депутати Херсонської обласної ради від Єдиного Центру

Виборчий список кандидатів у депутати Херсонської обласної ради від Єдиного Центру

Виборчий список кандидатів у депутати Херсонської обласної ради від Херсонської обласної організації Партії Єдиний Центр, висунутих на конференції цієї політичної партії, що відбулася 02 жовтня 2010 року

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

2009-05-12 10:29:00

У Херсонській області закрито усі гральні заклади, розташовані у житлових будинках - губернатор

Херсон. 12 травня. УНІАН. Голова Херсонської обласної державної адміністрації Борис СІЛЕНКОВ повідомив громадськості, що протягом 8-9 травня правоохоронні органи області припинили діяльність всіх гральних закладів області, розташованих у житлових будинках.

Про це кореспонденту УНІАН повідомив керівник управління у справах преси та інформації Херсонської ОДА Олександр ДЕЦИК з посиланням на відповідну заяву губернатора.
Зокрема, за словами О.ДЕЦИКА, голова облдержадміністрації в своїх діях послався на відповідне Розпорядженя Кабінету міністрів України. Кількість закритих закладів і подальшої дії щодо їх перебування в житлових будинках керівник управління наразі не повідомив.
Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України № 494-р від 7 травня 2009 року, зокрема, передбачена організація проведення перевірок облдержадміністраціями щодо законності діяльності гральних закладів. Третій пункт Розпорядження також вказує облдержадміністраціям забезпечити припинення діяльності гральних закладів, розташованих у житлових будинках.
 

УНІАН

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"