Виборчий список кандидатів у депутати Херсонської обласної ради від Єдиного Центру

Виборчий список кандидатів у депутати Херсонської обласної ради від Єдиного Центру

Виборчий список кандидатів у депутати Херсонської обласної ради від Херсонської обласної організації Партії Єдиний Центр, висунутих на конференції цієї політичної партії, що відбулася 02 жовтня 2010 року

Персональні дані

Наталія Гульванська

Тимчасово не працює

Біографія

Гульванська Наталія Миколаївна, народилася 27 жовтня 1955 року у смт Високопілля Херсонської області.
Трудову діяльність розпочала у 1972 році контролером Високопільської центральної ощадкаси.
З 1973 по 1974 роки навчалася в Каховському учбовому комбінаті управління «Укрводбуд».
З 1974 по 1975 роки працювала газоелектрозварником третього розряду Каховського заводу ЗБВ «Укрводзалізобетон», майстром виробничого навчання Каховського учбового комбінату управління «Укрводбуд». З 1975-1980 роки навчалася в Херсонському сільськогосподарському інституті та отримала спеціальність інженера - будівельника.
з 1981по 2008 роки працювала в колгоспі «Іскра» Горностаївського району інженером з техніки безпеки, вихователь дитячого садку, інженером – конструктором Горностаївського виробничого обєднання по виробничо-технічному забезпеченню сільського господарства, економістом Горностаївської дирекції кіномереж,
інженером по оплаті праці Горностаївської міжколгоспної пересувної механізованої колони № 5,
старшим техніком технічного бюро обласного відділу у справах будівництва та архітектури Херсонського облвиконкому, інженером технічного бюро головного управління архітектури та містобудування Херсонського облвиконкому, інженером Горностаївського підрозділу ВП «Містобудівник», начальником відділу регіонального розвитку , містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Горностаївської райдержадміністрації.
З 2008 по 2010 роки перший заступник голови Горностаївської райдержадміністрації.
З червня 2010 року тимчасово не працює.
Громадська діяльність:
У 1999 по 2001роки обиралася головою інспекції в справах неповнолітніх Горностаївської селищної ради.
З 2008 по 2010 роки є координатором впровадження в Горностаївському районі Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».Заміжня. Має трьох дорослих дітей.
Позапартійна.

Діалогивсі