Виборчий список кандидатів у депутати Херсонської обласної ради від Єдиного Центру

Виборчий список кандидатів у депутати Херсонської обласної ради від Єдиного Центру

Виборчий список кандидатів у депутати Херсонської обласної ради від Херсонської обласної організації Партії Єдиний Центр, висунутих на конференції цієї політичної партії, що відбулася 02 жовтня 2010 року

Персональні дані

Анатолій Грабко

Член спілки журналістів

Біографія

Грабко Анатолій Антонович, народився 16 червня 1943 року в селі Кирилівці Красноградського району Харьківської області в сім'ї колгоспників. З 1962 по 1967 роки проходив строкову військову службу в лавах Радянської Армії. Трудову діяльність розпочав у 1967 році на Херсонському бавовняному комбінаті.
Протягом 1968- 1978 років працював механіком Каховського рефрежираторного депо, машинистом склоформуючих машин Херсонського заводу скловиробів. Без відриву від виробництва закінчив відділення журналістики Київського державного університету ім. Т.Г.Шевченка. З 1981 року розпочав журналістську діяльність в Херсонській обласній газеті " Наддніпрянська правда" кореспондентом відділу листів, потім - відділу промисловості і транспорту. З 1983 по 2010 роки працював на різних посадах в редакціях газет " Чорноморець" Скадовського району, "Заповіти Леніна", "Голопристанський вістник", "Рідна Пристань" Голопристанського району. З 2004 року по теперішній час написані та видані друком художньо - документальні видання та збірки оповідань, роман - фентезі, тощо. Член спілки журналістів України.
Одружений. Має двох дорослих дітей. Позапартійний.

Діалогивсі