Виборчий список кандидатів у депутати Херсонської обласної ради від Єдиного Центру

Виборчий список кандидатів у депутати Херсонської обласної ради від Єдиного Центру

Виборчий список кандидатів у депутати Херсонської обласної ради від Херсонської обласної організації Партії Єдиний Центр, висунутих на конференції цієї політичної партії, що відбулася 02 жовтня 2010 року

Персональні дані

Олександр Вороний

Червономаяцька сілька рада, голова

Біографія

Вороний Олександр Олександрович народився 24 квітня 1961 року в м. Херсоні . В 1978 році закінчив Херсонську середню загальноосвітню школу №32. З 1981 по 1986 рік навчався в Херсонському індустріальному інституті,де здобув спеціальність інженера – механіка. Трудову діяльність розпочав учнем слюсаря – сантехніка, потім майстром в житлово- комунальному господарстві Херсонського судно - виробничого об’єднання. У 1988 році переїхав на постійне місце проживання у село Червоний Маяк Бериславського району, де продовжував свою трудову діяльність на посадах інженера - економіста, головного енергетика радгоспу «Червоний маяк». В 1999 році обирався головою колективного сільськогосподарського підприємства «Урожайне». З 2000 по 2003 рік працював генеральним директором сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю « Добробут». З 2004 року - директор приватного підприємства «Агор-Текс».
У 2009 році на позачергових виборах був обраний головою Червономаяцької сільської ради. На теперішній час працює головою Червономаяцької сільської ради.
Має двох дорослих синів.
Член партії Єдиний Центр

Діалогивсі