Виборчий список кандидатів у депутати Херсонської обласної ради від Єдиного Центру

Виборчий список кандидатів у депутати Херсонської обласної ради від Єдиного Центру

Виборчий список кандидатів у депутати Херсонської обласної ради від Херсонської обласної організації Партії Єдиний Центр, висунутих на конференції цієї політичної партії, що відбулася 02 жовтня 2010 року

Персональні дані

Федір Негой

Приватний підприємець

Біографія

Негой Федір Федорович, народився 9 березня 1958 року в місті Татарбунари Одеської області. У 1976 році закінчив Татарбунарську середню школу. З 1976 по 1979 рік проходив військову строкову службу в Північному Військово - Морському флоті. У 1985 році закінчив Одеський інженерно - будівельний інститут та отримав спеціальність інженера - будівельника. З 1985 по 1988 роки працював інженером будівельником в радгоспі- заводі ім Фрунзе у селі Велики Копані Цюрупинського району Херсонської області. З 1988 року по теперешній час приватний підприємець. Засновник ТОВ багатопрофільної виробничної фірми "Нежданна". У 1995 році організував гуртовий сільськогосподарський ринок у селі Велики Копані Цюрупинського району.
З 1995 рокуі неодноразово обирався депутатом Великокопанівської сільської ради. З 2001 року по теперішній час член виконкому Великокопанівської сільської ради.
Одружений. Має двох доньок, онука. Позапартійний.

Діалогивсі