Виборчий список кандидатів у депутати Херсонської обласної ради від Єдиного Центру

Виборчий список кандидатів у депутати Херсонської обласної ради від Єдиного Центру

Виборчий список кандидатів у депутати Херсонської обласної ради від Херсонської обласної організації Партії Єдиний Центр, висунутих на конференції цієї політичної партії, що відбулася 02 жовтня 2010 року

Позиція партії друкуватиДрукувати

Освіта

Єдиний Центр стурбований зростанням цін на харчування в освітніх закладах
2009-02-02 17:22:00

Єдиний Центр стурбований зростанням цін на харчування в освітніх закладах

Обласна організація Єдиного Центру підтримує ініціативу обладміністрації щодо встановлення граничних торговельних надбавок на продукцію громадського харчування в освітніх закладах


   У багатьох загальноосвітніх навчальних закладах за останні два тижні підвищилися ціни на харчування. Дехто з батьків вимушений відмовлятися від обідів для своїх дітлахів за підвищеними цінами. Адже платити на 15-20 відсотків більше – багатьом не по кишені. Все це позначається на здоров’ї дитини, яка основний час знаходиться в навчальному закладі і не  отримуває необхідну кількість калорій регулярно.

   Аби стримати зростання цін обласна держадміністрація планує встановити граничні торгівельні  надбавки на продукцію громадського харчування, що реалізується в загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах області.  Про це йдеться в проекті розпорядження голови обладміністрації.

    Зокрема планується встановити граничні торговельні надбавки (націнки) на продовольчу сировину для приготування продукції власного виробництва, закуплену у виробників - у розмірі 30%, у оптових торговельних підприємств та продавців - у розмірі 15%, а також, на закупні товари при отриманні від виробників - у розмірі 15%, від оптових торговельних підприємств та продавців - у розмірі 10%.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"