Виборчий список кандидатів у депутати Херсонської обласної ради від Єдиного Центру

Виборчий список кандидатів у депутати Херсонської обласної ради від Єдиного Центру

Виборчий список кандидатів у депутати Херсонської обласної ради від Херсонської обласної організації Партії Єдиний Центр, висунутих на конференції цієї політичної партії, що відбулася 02 жовтня 2010 року

Позиція партії друкуватиДрукувати

Освіта

Єдиний Центр подарував херсонським студентам сучасні комп’ютери
2009-07-01 15:02:00

Єдиний Центр подарував херсонським студентам сучасні комп’ютери

Херсонська обласна організація Єдиного Центру подарувала студентам державного аграрного університету сучасні комп’ютери. Два нових найсучасніших комп’ютери придбали для студентів навчального закладу за сприяння голови обласної державної адміністрації, члена політичної Ради Єдиного Центру Бориса Сіленкова.

Документи на техніку в середу, 1 липня, вручив адміністрації університету голова Комсомольської районної організації Єдиного Центру, перший проректор Херсонського державного аграрного університету Володимир Морозов.
Комп’ютери встановлять у методичному комп’ютерному кабінеті кафедри менеджменту організацій, оздоблять необхідними для роботи студентів програмами та підключать до мережі Інтернет.
 «Ми вдячні Єдиному Центру, та особисто Борису Віталійовичу Сіленкову, за підтримку та розуміння нашого складного положення. Такий подарунок студентам дає можливість працювати із найсучаснішим обладнанням, а це дуже важливо - бути в ногу з часом», - сказав завідувач кафедри менеджменту організацій Ігор Соловйов.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"