Виборчий список кандидатів у депутати Херсонської обласної ради від Єдиного Центру

Виборчий список кандидатів у депутати Херсонської обласної ради від Єдиного Центру

Виборчий список кандидатів у депутати Херсонської обласної ради від Херсонської обласної організації Партії Єдиний Центр, висунутих на конференції цієї політичної партії, що відбулася 02 жовтня 2010 року

Новинавсі друкуватиДрукувати

Херсонський Єдиний Центр закликає владу і усе населення об’єднатися проти можливого вторгнення
2014-09-12 13:34:00

Херсонський Єдиний Центр закликає владу і усе населення об’єднатися проти можливого вторгнення

У Херсонській обласні організації Єдиного Центру закликають усе місцеве населення згуртуватися і бути готовими до протистояння російським агрессорам, які можуть вторгнутися зі сторони Криму. Про це заявили в обласному осередку партії.

За повідомленнями ЗМІ міський голова Херсона заявив, що в регіоні доцільно було би ввести воєнний стан для більшого убезпечення від вторгнення російських військ. Крім того уповноважений Президента України у справах кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв повідомив, що за його інформацією РФ може розпочати військові дії по південному фронту найближчим часом. 


Партійці вважають, що мешканцям Херсонщини потрібно брати приклад з маріупольців, які за кілька днів разом з армією змогли організувати оборону міста і зупинити агресора.


У Єдиному Центрі закликають жителів до максимальної мобілізації сил і згуртованості. Потрібно самоорганізовуватись у загони допомагати військовим і робити усе можливе задля недопущення ворога на територію області і протистояння йому.
«Влада має обладнати усі стратегічні точки кругом Херсона.  Потрібно створити там  фортифікаційні споруди і підготувати все для розміщення важкого озброєння. Зробити окопи і бліндажі, щоб не допустити людських втрат і в разі небезпеки змогти дати бій ворогу», - вважають в обласному осередку партії.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"