Виборчий список кандидатів у депутати Херсонської обласної ради від Єдиного Центру

Виборчий список кандидатів у депутати Херсонської обласної ради від Єдиного Центру

Виборчий список кандидатів у депутати Херсонської обласної ради від Херсонської обласної організації Партії Єдиний Центр, висунутих на конференції цієї політичної партії, що відбулася 02 жовтня 2010 року

Новинавсі друкуватиДрукувати

Якісна Херсонщина
2010-09-28 12:50:00

Якісна Херсонщина

Передвиборча програма партії Єдиний Центр в Херсонській області

Влада для Єдиного Центру – це не мета, а засіб для досягнення якісного життя на Херсонщині. Об`єднавшись разом, ми зможемо здійснити свої мрії та зробити своє життя якісним.

Шлях до побудови якісної Херсонщини:

1.    Відновлення фінансування та повне виконання програм газифікації та водозабезпечення  населених пунктів області, зокрема – цілодобового і водопостачання в м. Херсон.
2.    Впровадження обласної програми легалізації користування надрами для водопостачання в населених пунктах області.
3.    Ефективне використання багатств області для туристичної індустрії, як однієї з провідних галузей економіки, шляхом розвитку інфраструктури курортних зон області.
4.    Реалізація інфраструктурних проектів, пріоритетне надання замовлень місцевим виробникам товарів і послуг, місцевій робочій силі;
5.    Збереження заповідного фонду Херсонщини, охорона навколишнього природного середовища шляхом введення мораторію на продаж земельних ділянок, в першу чергу в зелених зонах населених пунктів Херсонщини.
6.    Широке запровадження роздільного збирання та утилізації побутового сміття, будівництва підприємств для утилізації сміття.
7.    Відродження та відбудова сільських та міських шкіл, дитячих садків, клубів, лікарень, ФАПів.
8.    Проведення громадських експертиз відповідності рівня комунальних тарифів в населених пунктах області.
9.    Створення умов участі громадян у прийнятті управлінських рішень особливо у важливих питаннях життя громади, зокрема через проведення громадських обговорень та на референдумах.
10.  Розробка місцевих програм щодо можливості та умов надання довгострокових пільгових кредитів для будівництва житла і отримання освіти;

Наша Херсонщина тоді стане якісною, коли всі громадяни щодня робитимуть кращим власне життя. Ніхто крім нас не створить зручну для життя, комфортну державу.
Зробити Херсонщину найкращим місцем для повноцінного та цікавого життя в наших силах. Усім разом. Заради нас самих.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"