Виборчий список кандидатів у депутати Херсонської обласної ради від Єдиного Центру

Виборчий список кандидатів у депутати Херсонської обласної ради від Єдиного Центру

Виборчий список кандидатів у депутати Херсонської обласної ради від Херсонської обласної організації Партії Єдиний Центр, висунутих на конференції цієї політичної партії, що відбулася 02 жовтня 2010 року

Новинавсі друкуватиДрукувати

На Херсонщині сьогодні обирають двох сільських та одного селищного голів
2010-06-21 00:39:00

На Херсонщині сьогодні обирають двох сільських та одного селищного голів

За попередніми даними

За попередніми даними в селі Маркеєво (Чаплинський район) з результатом 138 голосів виборців перемогла діючий секретар сільської ради, представник Партії регіонів Галина ОБЕЛЕЦЬ. За нею з результатами 82 та 30 голосів виборців відповідно зайняли 2 та 3 місце також представники ПР Світлана ГОРЧАКОВА та Микола ГАРКУША.

В селі Малі Копані (Голопристанський район) за попередніми даними з результатом 256 голосів виборців переміг Іван ГАРКУША. До речі попередній сільський голова, якому депутати сільради висловили недовіру. Друге та трете місця з результатами 217 та 55 голосів виборців відповідно зайняли позапартійна Галина САНІНА та представник ПР Володимир ОРЛЕНКО.

В смт Наддніпрянське (Дніпровський район м. Херсон) за попередніми даними з результатом 408 голосів переміг позапартійний Ігор БЕЗИРДЯН. На 2 і 3 місяцях з однаковим результатом 152 голоси представники Партії регіонів –тамара НОВИКОВА і Валентин УХВАРІН. Далі Валерій СОЦЕНКО (63 голоси), В’ячеслав БЕЛЯЄВ (61 голос) і Ірина СИНЮК (11 голосів).

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"