Виборчий список кандидатів у депутати Херсонської обласної ради від Єдиного Центру

Виборчий список кандидатів у депутати Херсонської обласної ради від Єдиного Центру

Виборчий список кандидатів у депутати Херсонської обласної ради від Херсонської обласної організації Партії Єдиний Центр, висунутих на конференції цієї політичної партії, що відбулася 02 жовтня 2010 року

Новинавсі друкуватиДрукувати

Депутати Луганська проти… херсонських студентів!
2010-03-16 14:48:00

Депутати Луганська проти… херсонських студентів!

Об'єднання студентів Херсона в осередок суспільного опору "Табачника - геть!", яке відбулося 13 березня, викликало багато шуму. Буквально в той же день по всіх телеканалах України пройшли повідомлення про створення та цілях цього суспільного руху.


За повідомленнями ЗМІ, уже практично у всіх навчальних закладах Херсона перед початком занять на дошках у класах і аудиторіях з’явились написи "Табачника - геть!", як того й прагнули активісти згаданого руху. До речі, однією із цілей руху активісти вважають розповідь про одіозну особистість Дмитра Табачника, якого вони називають "відомим російським шовіністом і українофобом". У той же час, самі студенти поки ще не готові висловити ні "за", ні "проти" призначення Табачника на посаду міністра освіти. З іншого боку, у студентського руху практично відразу ж з'явилися опоненти.

"Уже є заява від херсонської організації "Екосоюз", - коментує ситуацію глава обласної організації партії Єдиний Центр Євгеній Єрашов, - мовляв, вона обурена розмовами про створення згаданого осередку опору. Незрозуміло тільки, яке відношення має студент Олександр Задерей, який підписався під цією заявою, до організації "Экосоюз", і яке відношення до справи має сам "Екологічний Союз" - організація, що не є ані студентською, ані молодіжною... Схоже, що відношення самої молоді до акції, і весь галас, що виник із приводу акції "Табачника - ладь!", свідчить лише про те, що самі студенти тут ні до чого, а акція й галас навколо неї інспіровані політиками, мабуть, й самі бажали б сісти в міністерське крісло". Втім, судите самі: у Луганську, наприклад, депутати міськради не обмежилися заявою на захист Табачника, але й не посоромилися на всю країну заявити про своє бажання "зібрати групу сильних студентів і поїхати бити морди (!) купці херсонських студентів, що виступили з ініціативою "Табачника - геть!".  

Як бачите, страсті розгорілися не на жарт. "Проблема, однак, аж ніяк не в особистості самого Табачника, - впевнений голова обласної організації партії Єдиний Центр Євгеній Єрашов. - Справа в намірах нинішнього міністра освіти. А вони очевидні. Наприклад, модернізація зовнішнього незалежного тестування - те, що пропонує зробити Табачник, означає відмову від обов'язкового характеру ВНТ, а, отже, і рівного доступу громадян до вищої освіти. Нинішня модель ВНТ далеко не ідеальна, однак пропозиції Табачника вб'ють не тільки саме зовнішнє тестування, але й всю почату реформу освіти. Зовнішнє тестування не має потреби в кулуарній модернізації за три місяці до вступної кампанії - мотивація цих змін, орієнтованих на поновлення "телефонного права" в освіті, очевидна... Таким чином, проблема, як ми її бачимо, не в особистості самого міністра освіти, а в його вчинках, спрямованих на дискредитацію реформи утворення. Але ж почата реформа освіти в першу чергу орієнтована на євроінтеграцію України".

Херсонська обласна організація виражає рішучий протест проти "проявів" парламентаризму, подібних до заяв депутатів Луганської міськради й організації "Екосоюз". Єдиний Центр впевнений: педагоги й студентство повинні самостійно, а не по вказівці яких-небудь виконавчих, суспільних або псевдогромадських організацій, оцінити діяльність Д. Табачника на пості міністра освіти.  

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"