Виборчий список кандидатів у депутати Херсонської обласної ради від Єдиного Центру

Виборчий список кандидатів у депутати Херсонської обласної ради від Єдиного Центру

Виборчий список кандидатів у депутати Херсонської обласної ради від Херсонської обласної організації Партії Єдиний Центр, висунутих на конференції цієї політичної партії, що відбулася 02 жовтня 2010 року

Новинавсі друкуватиДрукувати

Херсонський Єдиний Центр подарував університету-ювіляру ноутбук
2009-09-08 10:29:00

Херсонський Єдиний Центр подарував університету-ювіляру ноутбук

Херсонська обласна організація Єдиного Центру подарувала державному аграрному університету на 135-річчя ноутбук для гідромеліоративному факультету.

Подарунок факультету на кафедру гідромеліорації та економіки природокористування, якій 1 вересня 2009 року виконалося 55 років, у День знань вручив голова Херсонської обласної організації Єдиний Центр, директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов.
 «Ми пишаємося нашою обдарованою та освіченою молоддю, а тому прагнемо не лише належно працевлаштувати студентів, а й постійно покращувати умови навчання. Вітаю всіх із початком нового навчального року, бажаю наполегливості, успіхів та подальших творчих здобутків», - сказав Євгеній Єрашов під час урочистостей в актовій залі університету.
Завкафедри гідромеліорації, доктор економічних наук, професор Людмила Грановська подякувала Єдиному Центру за такий необхідний для кафедри подарунок, адже ноутбука на кафедрі до тепер не було.
«Ноутбук буде у аспірантсько-магістрському комп’ютерному класі, підключений до Інтернету та використовуватися для медіа забезпечення заходів. Приємно, що ви не забуваєте про нас, а така техніка нам була дуже потрібна», - зазначила Людмила Грановська.
Також перший проректор університету, професор Володимир Морозов висловив вдячність та відзначив постійну увагу Єдиного Центру до університету та його потреб.
«Нещодавно єдиноцентристи подарували комп’ютери економічному факультету, на яких вже успішно працюють магістри і аспіранти кафедри, допомагали в організації Міжнародної науково-практичної конференції до ювілею університету. Ми цінуємо таку підтримку», - підкреслив Володимир Морозов.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"