Виборчий список кандидатів у депутати Херсонської обласної ради від Єдиного Центру

Виборчий список кандидатів у депутати Херсонської обласної ради від Єдиного Центру

Виборчий список кандидатів у депутати Херсонської обласної ради від Херсонської обласної організації Партії Єдиний Центр, висунутих на конференції цієї політичної партії, що відбулася 02 жовтня 2010 року

Новинавсі друкуватиДрукувати

Учні Інгулецької школи отримали в День знань подарунок від Єдиного Центру
2009-09-03 16:05:00

Учні Інгулецької школи отримали в День знань подарунок від Єдиного Центру

Учні Інгулецької загальноосвітньої школи (Білозерський р-н) отримали в День знань подарунок від Єдиного Центру – сучасний комп’ютер.

Такий подарунок школі, в якій навчається 191 учень, зробив голова Херсонської обласної державної адміністрації, член політради Єдиного Центру Борис Сіленков.
Документи на техніку вручив адміністрації школи голова районної державної адміністрації, голова районної організації Єдиного Центру Валерій Артюшенко 1 вересня під час святкової лінійки.
Валерій Артюшенко привітав учнів, вчителів і батьків з початком нового начального року, побажав наснаги, терпіння, успіхів й вручив похвальні листи та почесні грамоти.
Як повідомлялося, нещодавно подарунок від Єдиного Центру та особисто Бориса Сіленкова, отримав також сільський будинок культури - 3 електрообігрівачі.
В Білозерському районі в цьому році відкрилися всі загальноосвітні школи (29), за парти сіли 6 тис. 865 учнів. Кількість першокласників порівняно з минулим роком збільшилася на 44 учня - до 619.
 
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"